Майстер-клас про інтернет-маркетологів в Тернополі

Вчора проводив майстер-клас “Інтернет-маркетолог: перспективна професія майбутнього” в Тернополі. Ціллю виступу було показати для студентів, програмістів і локального бізнесу чому варто розібратись з інтернет-маркетингом, які бенефіти можна отримати завтра, якщо освоїти його зараз. Власне майстер-клас можна розглядати як продовження моєї недавньої статті “Інтернет-маркетолог: професія майбутнього”.

Аудиторія зібралась доволі різна – від програмістів і стартапщиків до НГО і власників рекламних агенцій і медіа-ресурсів. Задавали багато питань, все старались випитати щось додаткове, чого не було в темі майстер-класу. Мені сподобалось.

Презентація з майстер-класу:

Відгуки декого з учасників:

Остап Стець:

Мені сподобався Ваш тренінг, все було простим для розуміння та запам’ятовування. Інформація для людей, які зацікавлені в тому, щоб стати інтернет маркетологами. Дуже добре, що була сесія питань-відповідей.
Загалом у Вас досить хороші ораторські навички, Ви добре тримаєте зоровий контакт. Але Вам можна навчитись краще працювати з голосом та жестикуляціями. Особисто для мене все відбувалося занадто повільно. Місцями було занадто багато пунктів (не під час сесії, а під час відповідей на запитання).
Ну і основний мінус – занадто мало часу було виділено на тренінг в загальному :)


Богдан Хомів:

Як людина, котра немає прямого відношення до маркетингу, як такого, зокрема інтернет-маркетингом займався на базовому рівні, можу сказати що тренінг був досить цікавий та корисний.
Цікаво було дізнатися тенденції та перспективи інтернет маркетингу в Україні, яким має бути успішний маркетолог, що треба знати та які треба мати навички, щоб стати інтернет-маркетологом.
Найбільш позитивною була жива дискусія під час семінару між учасниками, постійно виникали запитаня, на які доповідач давав чіткі відповіді. Сподобалася відповідь на дуже тонке запитання, як відповів Ростислав: – “За детальнішу інформацію потрібно платити”.
Навіть після того, як Ростислав завершив семінар, ми ще з хлопцями вели дискусію по питанню, який все ж таки має бути інтернет-маркетолог, які риси мають бути в тої людини, щоб стати успішним інтернет-маркетологом.
Особисто мені, думаю всім присутнім також, семінар був цікавим та пізнавальним.

Віра Залецька:

Мені дуже подобається моя пофесія, яка вимагає постійного навчаня та розвитку. Нові знання, вміння, контакти я одержую на різноманітних майстер-класах, тренінгах, конференціях ets. Дуже вдячна Ростиславу за приїзд в Тернопіль (мені вже не довелось витрачати час та гроші на дорогу))). Цікаво було слухати про професію інтернет-маркетолога, актуальна тема навіть для нашого містечка.
Чекаємо Вас із наступними тренінгами!!!

SilverOK:

Все сподобалось. Дізнався про цікаві Інтернет ресурси, про заходи, такі як Lviv Social Media Camp, які планую відвідати.

В загальному було дуже цікаво, так як інтернет-маркетинг це саме те що мені потрібно для просування товарів та збільшення об’ємів торгівлі.

  • Student

    Чесно кажучи, семінар залишив двояке враження.
    З таким рівнем і досвідом як у доповідача не було розкрито малих як на мене тонкощів – як краще опанувати цю професію?, як можна з іншої професії перейти, які кроки, курси?, як найкраще рости в даній галузі?.
    Це або дійсно професійні таємниці, або на жаль, так як було сказано доповідачем: “За детальнішу інформацію потрібно платити”.

  • Loading tweets...