Передноворічні плани

Грудень 2010

LSC 16 “New trends and copycats”

Конференція присвячена нішам, на котрі варто дивитись в новому 2011 році, щоб запустити успішний глобальний стартап. Також плануємо розглянути тему творчого клонування успішних західних продуктів на українські ринки. Також подія буде корисна аутсорсерам, котрі зможуть зрозуміти з якими галузями їм буде вигідно працювати в наступні 2 роки. Для українських вебстудій – особливий бонус: робимо покупони а не ще один регіональний каталог :)

січень, 2011:

LSC 17 “Побутова електроніка та робототехніка”

Подія присвячена новинкам в сфері електроніки. Якщо ви займаєтесь створенням “розумних будинків” чи програмуєте вбудовані системи або займаєтесь проблемою штучного інтелекту чи робототехнікою – ви однозначно зможете поділитись своїми досягненнями, знайти партнерів чи однодумців. Також можна просто прийти і отримати безліч цікавої інформації і зрозуміти куди рухається світ в сфері побутової електроніки.

Лютий 2011

LSC 18 “Social networks”.

Конференція соціальні мережі – подія для тих, хто хоче:
– Програмувати під Facebook
– Використовувати соціальні мережі для свого стартапу
– Створювати і просувати нові додатки до соціальних мереж
– Використовувати соціальні мережі для бізнесу.
– Зрозуміти суть нетворкінгу в соціальних мережах і використовувати їх з користю, а не залипати з ними.

Конференція пройде в 2-3 потоки: для стартапів, для офф-лайн бізнесу, можливо з відкритою частиною для всіх охочих.

Березень 2011.

LSC 19 “Електронна коммерція”

День присвячений електронній коммерції. Нові ніші. Організація бізнесу. Генерація трафіку. Facebook магазини. Доставка. Оплата. Міграція з оффлайн в он-лайн. Особлива увага – регіональній специфіці Західної України. Чи можливо запускати інтернет-магазини звідси на всю Україну? Переваги і недоліки нішевих регіональних інтернет-магазинів.

Квітень 2011

Велика подія присвячена інвестиціям і життю стартапу на ранніх стадіях. Деталі поки що в секреті. Буде корисною для інтернет-підприємців, приватних інвесторів і венчурних фондів.

Вересень 2011

Повторюємо конференцію присвячену мобільним апплікаціям. Android. iPhone. WP7

Жовтень 2011

SaaS як найбільш простий шлях програмісту заснувати свій стартап.

Листопад 2011

Lviv iCamp 2011 – інтернет-маркетинг, інтернет-бізнес, українські інтернет-проекти, інтернет для офф-лайн бізнесу, електронна коммерція, нові інтернет-технології, бізнес веб-студій, соціальні мережі, блоггінг і інтернет-журналістика, електронне суспільство.

Не повязані з Lviv Startup Club але цікаві події, котрі я буду проводити:

5 лютого 2011 року – Lviv TED Event, ідеї що змінюють світ. Зараз формується комманда організаторів.

Весна 2011 року – Lviv Outsourcing Forum. 2 потоки – внутрішній і зовнішній аутсорсинг.

Весна 2011 року – Lviv PM Day. Конференція для всіх, хто вважає себе проектним менеджером або хоче ним стати. PMBOOK, Agile, різні підходи і методології.

Початок 2011 року – запуск інкубатора стартапів. Зараз збираю експертів, інвесторів і партнерів.

Мені цікава співпраця – якщо ви можете прочитати цікаву доповідь на одній з вищенаведених конференцій, якщо хочете бути волонтером і допомогти з організацією, якщо вважаєте що я роблю корисну справу і хочете допомогти, якщо хочете бути партнером – пишіть мені на rchayka (at) gmail.com

  • Loading tweets...