Поетичний відгук про Lviv Startup Club 7.0 від Олега.

Друкую як є, без купюр і виключень:

В перших променях весняного тепла оживає природа. Хочеться жити, спілкуватись, відкривати для себе нові горизонти і нові можливості. І приємно що саме в цей час під дахом новочесного офіс-центру Оптіма-плаза в конференц-залі зібрались молоді підприємливі люди. Усі усміхнені, сповнені позитивного настрою, які енергійно знайомляться і спілкуються про новинки в ІТ-галузі і сучасні технології в маркетингу. Саме такою як діловий вулик мене зустріла сьома конференція клубу Lviv Start Up.

Учасники конференції активно використовують технологічні новинки, засобу зв’язку і в першу чергу інтернет. Люди постійно на зв’язку і використовують більше 2 каналів інформації. Цей не дивно, у світовій павутині на сьогодні не тільки вільно спілкуються, а й заробляють великі гроші і Україна показує динамічні темпи розвитку інтернет-бізнесу.

На хвилі оптимізації витрат багато компаній переходять з реальних на віртуальні платформи, створюють нові канали дистрибуції своєї продукції, розкручують бренди, укладають договори. При цьому, у світлі інтеграції нашої країни у використання передових технологій, важливим стає не сам продукт, а успішний маркетинг. Саме пошуку вдалих маркетингових ходів для Start Up була присвячена тема конференції. Тож які тенденції в медіа і як працюють технології?

Україна – великий інтернет ринок, 10-й за споживанням інтернету в Європі і найдинамічніша в розвитку за темпами зростання споживання, тільки за останні 2 роки в Україні з’явилось з десяток провайдерів.

У Львові інтернет вже доступний половині населення, а у Києві – 70%. Важливо, що 3/4 української молоді використовують інтернет у повсякденному житті. Зазначимо що на сьогодні маркетингові бюджети зростають у обсягах. Як не помилитись, яку стратегію вибрати, як залучити нових клієнтів – це була мета семінару.

Проаналізуємо 7 основних ходів сучасного маркетингу, які представив Ростислав Чайка, інноваційний коуч, організатор Lviv Start Up Club.

Хід1 Інтернет – реклама

Досі сама поширена контекстна реклама, вона спрацьовує коли вже сформований попит і його необхідно розвивати. Ярослав Максимович, власник Banner.ua вважає, що зараз контекстна реклама ще приносить прибуток але вже за два роки буде менш рентабельною, бо при високій конкуренції затрати зростатимуть. На думку всіх експертів семінару надважлива оптимізація (SEO), вона дає змогу порахувати скільки коштує захід клієнта на сайт, а також знати все про свого кінцевого споживача. Інструменти SEO : густина ключового слова на сторінці (чим вище до верху), посилання на інших тематичних сайтах, карта кліків. WebLog Analyzer звіти – дешева гарна інвестиція. Банерна реклама використовується в основному для створення бренду, зайняття лідируючої позиції на ринку.

Хід2 Прямий маркетинг

В2В – ефективний маркетинг, при наявності цільового списку вдалий менеджер з продажу зуміє з холодного клієнта зробити гарячого. Відомий бренд може полегшити продажі на холодному ринку.

Хід3 Довірчий маркетинг

Front end /Back end. З початку клієнта завойовують собі в мінус чимось безкоштовним, що менше собівартості, потім вже продають кінцевий продукт – в результаті людина сама підписується на отримання реклами. Конверсія тут висока 30-40%

Хід4 Партнерство

Affiliates, Area exclusivity, Integrator model, Market places. Необхідна прозора програма для співпраці і якісна інформація. При цьому можна отримати конкретний регіон від ексклюзивного партнера, важливо не скупитись на комісію, щоб завоювати його, а потім продавати інші продукти. При цьому виникають труднощі знайти якісних партнерів і результат іноді себе не оправдовує, – вважає Руслан Савчишин, засновник та директор компанії MagneticOne, – а при роботі з ресейлерами важлива підтримка і зворотній зв’язок, – каже він.

Хід5 Офлайн

Застосовується коли розкручена ситуація, використовуються Атрибутики, ЗМІ, піар. За високої конкурентності зростають видатки на цей вид реклами.

Хід6 Симбіоз

Необхідно використовувати правильні підходи до вибору цільової групи, сьогодні широкий вибір каналів телекомунікації, які між собі взаємодіють і інтегруються, залучаючи офлайн і онлайн рекламу, поєднуючи їх один з одним зроблять роботу ефективнішою. Так вважає Дмитро Шоломко, менеджер з розвитку бізнесу Google Україна.

Хід7 Партизанський маркетинг

Вірусний маркетинг застосовується при малих бюджетах, головне уява і креативний підхід, видатки зменшуються якщо висока якість продукту. На думку Максима Залевського, інтернет – маркетолога, важливо бонусувати існуючих авторитетних юзерів соціальних мереж, знаходити до них підходи.
Чому ж іноді не спрацьовує маркетинг – швидше за все він не орієнтований на цільову аудиторію. Не знання клієнта, його купівельної поведінки використання виключно одного маркетингового підходу призводять до втрат. Що не варто робити в маркетингу? Експерти радять не розміщувати форму зворотнього зв’язку замість контактів, а заплативши дорого за сайт не забувати розвивати його.

Сьогодні успішно застосовують інтернет пошук і аплікації в мобільних телефонах. В момент пошуку реклама найдешевша (2 млрд. чол. в день здійснює запит в Google), дешевша тільки на ТБ в розрахунку на залучення 1 клієнта. При наявності сайту доходи зростають на 20%, коли ж його немає то споживачі йдуть прямо до конкурентів, а при застосуванні оптимізації і якісного представлення в пошуку – ця взаємодія підвищує коефіцієнт корисної дії в 4 рази. Так компанія Kraft Foods запропонувалf рецепти приготування страв з різних продуктів своєї мережі чим збільшили на 10% їх продаж, а в Польщі маючи JPS вам привезуть гарячу піцу в будь-яку точку міста.

Все це приклади реалізації креативних ідей. На конференції також були представлені цікаві бізнес ідеї від молодих і вже досвідчених професіоналів.

Потрібно відмітити Сергія Дмитришина з його проектом www.crowdin.net – головна ідея якого впровадження стандартизації в організацію процесу перекладу, контроль якості, офлайн переклади. Програма інтегрується на різних платформах зокрема мобільного зв’язку, а користувач матиме універсальний ресурс для перекладу на різні мови.

Також мене позитивно вразив продукт Business Analysis Tool. Його представив Ігор Бобак, це якісна програма глибокого аналізу фінансових показників компаній при роботі з великою базою даних. Система допомагає прийняти ефективне рішення по оптимізації і підвищити фінансові результати компаніям, які її використовують. Вона складається з двох головних модулів – адміністративного та модуля звітності, продумана візуалізація програмних рішень дає змогу зручно налаштувати фільтри і вибрати необхідний аналіз.

Загалом на конференції була невимушена атмосфера і багато цікавого, навіть розіграш бонусних квитків. Учасники зібрання залишились задоволеними, бо розуміють що при правильних підходах, застосуванні маркетингових технологій і засобів інтернет реклами можна досягти успіху і в цьому їм допомагає Lviv Start Up Club.

Приємно, що в нашому місті допомагають втілювати сучасні ініціативи, бо помилка інвестувати тільки в програми, а не в кадри, бізнес в першу чергу – це люди.

  • Loading tweets...