Проводимо 3i Startup Award

Разом з Newbiznet вирішили цього року повторити минулорічний конкурс 3i Startup Award. Нагадаю, що минулого року я робив цей конкурс разом з ITBPO-кластером, Newbiznet та облдержадміністрацією.

Тоді ITBPO-кластер та облдержадміністрація виділили 40 000 грн призового фонду і вдалось зробити класну подію. В результаті Юрій Риф’як поїхав зі своїм стартапом Hubbub на TechCrunch 2012 і там мав змогу презентуватись. Say.tv поїхала на LeWeb в Париж. А Віктор Щербань з iStat отримав iPad 2. Всього в конкурсі прийняло участь близько 30 стартапів.

3i Startup Award

3i Startup Award

Ось повний список фіналістів – http://startupline.com.ua/2012/05/25/3i-startup-award-winners/

Цього року після довгого обдумування вирішили повторити конкурс.

Робимо його виключно для розвитку ринку і стартап-спільноти. Ідея в тому, щоб дати можливість програмістам та студентам з ідеями зробити крок до реалізації своєї ідеї: познайомити з експертами, інвесторами та інкубаторами, дати можливість побачити весь ринок / інших стартап-підприємців.
А також відзначити найкращі технологічні стартапи з західної України та дати їм доступ до європейського та американського венчурного капіталу.

Ще одна причина – наша облрада виділила близько 10 тис. грн на цей конкурс і хоч їх недостатньо, та хочеться, щоб вони принесли користь ринку.

Зараз ми збираємо пул призів та партнерів. Хочемо зробити наступні призи:

Для існуючих стартапів:

  • Перший приз: Поїздка в Долину (зараз шукаємо партнерів)
  • Другий приз: презентація свого стартапу на LeWeb
  • Третій приз: iPhone5

Для ідей стартапів:

  • – 5 квитків на IDCEE (якщо домовлюсь з організаторами)
  • – 5 річних абонементів від Lviv Startup Club
3i Startup Award 2012

3i Startup Award 2012

Сам конкурс буде проходити в 2 етапи – онлайн частина з голосуванням та пітчинги стартапів в фіналі 7 червня у Львові.

Запрошую всіх зацікавлених взяти участь в жюрі конкурсу, щоб оцінювати стартапи після пітчингу (можна просто написати мені на імейл)

Також будемо раді партнерству для прямого співфінансування будь-якого з призів, чи пропозиціям власних релевантних призів. Ми можемо зробити іменний приз, також у нас є можливості для партнерів – банери на форумі і таке інше.

Очікуємо близько 50 стартапів на різних стадіях.

Я втягнувся в цю ідею заради соціальної мети розвитку ринку, сподіваюсь що мене підтримають :)

  • Loading tweets...