Автобіографія

Про мене:

Народився 10 жовтня 1980 року

В школі основні захоплення математика і історія.

Був призером обласних олімпіад з математики, перемагав на міських олімпіадах з математики, фізики, історії.

В 9-му класі отримав перший приз за знання – 10 долларів премії від Львівської Академічної гімназії, де тоді вчився.

10-11 клас провів в ЛФМЛ де вчився спілкуватись в ЛФМЛ де вчився спілкуватись з геніями – переможцями світових олімпіад з фізики і математики. Там же зрозумів, що мені більше подабаються знання, котрі щось вирішують. Став призером соросівської олімпіади з економіки і отримав свій перший фотоапарат та підписку на економічну газету, яку запоєм читав потім на протязі пів року.

Університет запам’ятався більше спортивною секцією з боксу, де познайомився з дуже цікавими людьми, деякі з яких потім стали моїми друзями, а з іншими завжди цікаво спілкуватись. Ще запам’ятались слова нашого завкафедри прикладної математики, що всі програмісти – це інтерфейсники, а нас готували як аналітиків, котрі за допомогою мат. апарату мають можливість описувати і вирішувати проблеми людства.
Також залишилось незавершена суперечка, що 95% того, що ми вивчили ми будемо згадувати тільки на пьянках, в якості приколу “Хто ще пам’ятає що таке інтегрування сплайнами?”

Вивчив Delphi і бази данних і став програмістом. Чесно намагався використати алгоритми на роботі. Протягом першого року роботи вдалось двічі – при вступі на роботу написав програмку, що обходила конем шахматну дошку і потім придумав як зберігати в SQL базі данних ієрархічні структури для внутрішнього проекту. Протягом усіх чотирьох років більше займався інтерфейсами і архітектурою систем. Друга подобалась завжди більше, проте було її зажди менше. Зрозумів, що низькорівневий програміст – це письменник в поєданні з корректором, котрий багато друкує і виправляє помилки. А високорівневий – архітектор на четверть ставки, а решту часу – штукатур. Також зрозумів, що мені більше подобається і я люблю спілкуватись з людьми.

По ходу справи в 2003 році брав участь у створенні КА ШАГ у ЛЬвові, багато тусив по клубам і їздив по Україні та Польщі.

Створив для Artfulbits та EPAM у ЛЬвові тренінгові центри, втілював мрії “зі студента в програмісти за 3 місяці” і “з junior до senior за 9 місяців”. Перше виходило краще. До сих пір приємно зустрічатись зі своїми випускниками – у деяких уже свої сервісні компанії. В 2006 році написав книжку “Продай свій мозок: як швидко стати хорошим програмістом” яку публікував тільки на блозі і завдяки якій мій хороший товариш з Закарпаття став програмістом :)

Якийсь час займався бізнес-тренінгами і тренінгами особистої ефективності. Потім зрозумів, що інколи еффективніше побудувати флотилію сейнерів і продавати рибу ніж робити і роздавати вудочки :)

Деякий час проводив засідання клубу проектних менеджерів Львова. Відчув, що набагато цікавіше мені спілкуватись з підприємливими людьми. З приходом кризи 2008 року багато програмістів залишилось без роботи. Тому створив клуб фрілансерів, в якому взяли участь близько 100 людей. По результатам через рік на oDesk-у Львів ввійшов.

Далі зовсім випадково попав на тренінг Довгополого “Високотехнологічне підприємництво”, власне спав до обіду, а потім вирішив, що піду хоч на останню годину – подивлюсь що за люди будуть. Прийшов і вже за годину пазл склався і я вирішив, що стартапщики – це саме ті люди, яких я б хотів бачити навколо в майбутньому – близькі по духу, цілеспрямовані, котрі з нічого створюють цінність в цьому світі. Так 15 серпня народився Lviv Startup Club.

Також для інтеграції нових інтернет-технологій в бізнес-життя міста і розвитку високотехнологічного підприємництва проводжу декілька конференцій:

Lviv Business Angels Summit Була ідея, що можна буде зібрати українських інвесторів в високотехнологічну галузь – показати проекти і обмінятись досвідом. Після проведення двох саммітів зрозумів, що інвестувати більше готові закордонні інвестори, котрих на порядки більше. Тим не менше задоволений, що вдалось познайомитись з багатьма цікавими людьми.
Lviv Outsourcing Forum. Якось я спілкувався з Олексієм Скрипником з Елекс і він розповів мені про пітерський Форт-Росс, який об’єднав російські компанії в цьому місті і допоміг вирости IT-аутсорсингу на порядок. Нас обидвох захопила ця ідея і уже за місяць у Львові відбувся перший Lviv Outsourcing Forum, котрий зібрав близько сотні власників і ТОП-менеджерів аутсорсингових компаній. Потім я повторював його ще 2 рази, уважно слухаючи і переймаючи досвід доповідачів. Хоча я більше люблю створення IT-продуктів, мені завжди було приємно спілкуватись з власниками IT-аутсорсингових компаній, як з приємними людьми, котрі зробили себе самі, як правило це неабиякі менеджери.
Lviv iCamp – проходила вже двічі, в 2010 і в 2011 році – була створена мною для поширення інтернет-технологій на Західній Україні. Така загальна тусовка всіх інтернетчиків раз на рік.
Lviv Social Media Camp В грудні минулого року я попав на київський smm-camp і одразу зрозумів, що social media – саме те, що дуже гарно ляже на західній україні з її друбним-середнім бізнесом, креативністю і підприємливістю. Справа була за малим – провести його у Львові, що й відбулось в лютому 2011. Отримав безцінний досвід організації події на 400 чоловік однією людиною(решта команди пропало та захворіло) і вирішив наступні конференції проводити більшими командами. Також відчув, що social media дуже моя галузь, котра дозволяє зараз досягати грандіозних результатів за допомогою креативності і розуміння простих базових істин.
Lviv eCommerce Forum – конференція для власників інтернет-магазинів. Проходила один раз в 2011, наступного року буде повторена. Цікава тим, що після неї у Львові з’явилось близько 10 цікавих eCommerce проектів – це з тих, що я знаю. А дехто навіть за допомогою отриманих знань дуже гарно розкрутився.
GameDev Conference – ідея провести подію для розробників ігор виникла після того, як організував майстер-класс з Максом Гринівим осінню 2010 року і кінцево оформилась після успіху Contre Jour наприкінці 2011. Андрій Табачин з Вадимом Єремейчуком підтримали ініціативу. В результаті зимою 2012 року пройшла перша конференція, котра зібрала близько 100 учасників. Приємно, що протягом 2012 року у Львові утворилось ще декілька потужних game-студій.

Окремо варто відзначити adPrime – агенство інтернет-реклами, котре я створив для того, щоб краще розуміти потреби українського бізнесу в інтернет-технологіях і тому що мені подобається приносити результат моїм клієнтам за допомогою інтернет-маркетингу.

Останнім часом подобається консультувати стартапи, перетворюючи свої знання на вітаміни для стартапів.

Зараз перебуваю на перехресті нових можливостей і шукаю натхнення для наступного росту.

П.С. Улюблена іграшка вже багато років – “Козаки”, подобаються також деякі мобільні пазли та аркади.

  • Loading tweets...