На вихідних оцінював команди в львівському етапі конкурсу “Залізний підприємець”

В цю суботу взяв участь в жюрі студентського конкурсу “Желізний підприємець” – http://startupline.com.ua/2012/12/04/iron-enterpreneur/

Iron Enterpreneur Львів

Iron Enterpreneur Львів

Треба визнати, що я був приємно вражений командами – їм вдалось на протязі години зрозуміти технологію, придумати її комерціалізацію, написати коротке Executive Summary та підготувати презентацію в Power Point. Причому в деяких команд вона була дуже навіть красивою.

Також двом командам вдалось мене здивувати нестандартністю рішення і глибоким розумінням проблеми ЦА, котру вони зібрались вирішувати.

А тепер що добавити. Я б порадив більшості студентів все-таки орієнтуватись в вартості і методах сучасного інтернет-маркетингу, моніторити ті сервіси, які зараз “на слуху” в IT-шної тусовки, щоб знати що вже зроблено, а також більш реалістично оцінювати свої сили по розробці.

Але загалом, враховуючи те, що з самого початку я поставився до проекту доволі скептично, я приємно вражений як даний формат дозволяє буквально за 3 години розкрити таланти і навчити комплексному баченню стартапу зовсім непідготовлених молодих людей.

  • Loading tweets...