Наближається Lviv Social Media Camp 2012

Вперше я задумався про те, що я хочу сказати світу взагалі і Україні зокрема черговим Lviv Social Media Camp на початку листопада минулого року. Багато хто думає, що це просто конференція і я з радістю відповідаю “так, це й до того ж ще й конференція”. Ті, хто глибоко в темі організаторства і роботи з комьюніті, на заході їх називають community builders, розуміють, що такий проект розрахований більше на розвиток і вплив на комьюніті ніж на генерацію лідів, створення бренду, чи заробіток(заробіток з минулого склав 10 000 грн за три місяці титанічної праці – з задоволенням заплатив би ці кошти тому, хто якісно зробив би цю роботу за мене :) )

Минулий #uasmcamp був першим і за означенням був проривом. Знаю, після нього багато веб-студій, котрі добавили послуги SMM до свого портфоліо. Відслідковував багато компаній, котрі покинули створювати групи в FB і набрали до тисячі лайків на сторінках, завели твіттер, канал на YouTube – почали приймати замовлення, згенеровані в social media. Знаю деякі фірми у Львові, в котрих зараз до двох третин замовлень генерується в соц. мережах. І загалом почав менше зустрічати примітивних запитань, простіше стало спілкуватись з бізнес-середовищем на тему просування в соц. мережах. З’явилось спільне розуміння базових речей. Типовим став запит “Зараз я плачу гроші компанії Х за години потрачені на збільшення людей в групах і запрошення лайкнути мою сторінку, але розумію, що насправді просування в соц. мережах має бути інакшим. Запропонуйте мені щось проривніше”.

Потік BlogCamp минулого Lviv Social Media Camp 2012 став колискою ГалУжНету – було приємно бачити як зростає ця спільнота блогерів. Крім того вдалось перезнайомити між собою блогерів, політиків і громадських активістів – цей експеримент у мене ще в стадії аналізу і мені важко сказати про його результати.

Минулого року я показав локальним стартап-підприємцям які стартапи можна робити під social media і як весело і з мінімумом грошей їх просувати. Дехто з програмістів просто послухав і сказав “круто”, дехто звернув увагу на цю нішу і запустив свої проекти.

Lviv Social Media Camp 2012 відбудеться вже через місяць і всі ідеї, щодо його сенсу нарешті оформились в цілісну концепцію. Хочу поділитись нею зі спільнотою – буду вдячний за коментарі та доповнення по суті.

Основний сенс проведення цьогорічного форуму – зібрати найкращі практики в social meida та інсталювати їх в бізнес, розробку, стартапи і громадське життя. Є інтуїтивне відчуття, що стан становлення вже пройдено і попереду етап росту.

А тепер по потокам:

1. SMM – потік для професіоналів: агентств, in-house маркетологів, філософів, передових практиків. Тут поговоримо про найкращі кейси, нові тренди і можливості, правила ринку та метрики для великих компаній. Філософію створення і підтримки бренду в SMM.

2. SMM для бізнесу. Потік для новачків, малих компаній та приватних підприємців, котрі самі роблять просування або хочуть краще зрозуміти, що роблять для них агентства. Коли і які social media краще використовувати, SMO, практика організації конкурсів і т. ін. Буду підбирати доповіді так, щоб все було дуже конкретно і готове до впровадження учасниками наступного дня після конференції.

3. BlogCamp – тут 4 секції:

3.1 Власне BlogCamp – для блогерів. На мою думку, social media зараз розвиваються в напрямку відображення всього, що відбувається з людиною – не тільки її думок, а й того, що вона бачила, де була, що

куштувала, що купила і використовує та іншого. До цього і будемо намагатись підготувати спільноту.

3.2 Соціальна журналістика – відносини між блогерами і журналістами. Журналістські проекти в social media, збір інформації, залучення спільноти до розслідувань, соціальна журналістика 2.0

3.3 Політика в social media – наближаються вибори 2012 року. Що і як будуть робити протиборчі сторони в соц. мережах. І що їм насправді варто було б робити – тема цієї секції.

3.4 Громадський активізм в social media – як може суспільство впливати на владу з таким крутим інструментом як соціальні мережі. Практики збору прихильників, висвітлення своєї діяльності, організації акцій і т. ін.

4. Потік Lviv Startup Club і Розробка.

– Lviv Startup Club – знову буду намагатись показати нові ніші, найкращі стартапи в social media, використання соц. мереж для малобюджетного просування стартапів. Тут же буде церемонія нагородження переможців премії Стартап Року – 2011.

– Розробка – тут робота з API нових сервісів, приклади найкращих, з точки зору технічної реалізації, проектів.

Розповім дещо, що буде відбуватись в наступний місяць.

Буду старатись, щоб активні молоді люди, для котрих і 200 грн – це значні кошти, змогли попасти на форум завдяки своїй активності. Ми збираємось роздати 80 квитків через різні конкурси абсолютно безкоштовно.

Зокрема в понеділок стартує акція під умовною назвою “Атракціон небаченої щедрості”.

Попередні умови по безкоштовному отриманню квитків:

– кожен третій унікальний ретвіт нашого анонсу (всього 20 квитків). Тут ще будуть додаткові умови, щоб участь приймали живі аккаунти.
– Кожен п’ятий, хто відмітиться, що йде на наш івент в FB.(10 квитків) (Тут думаю як замінити на лайки сторінки, щоб було однаково добре тим, хто вже лайкнув і новим)
– Кожен третій, хто відмітиться що йде на нашій події в LinkedIn.(10 квитків). Знову ж таки є наша група і думаю, як винагородити її учасників.
– Кожен третій, хто напише у себе на стіні чому він хоче попасти на форум з вказанням лінку на подію (тут ще продумую механіку) (15 квитків)
– Для відео-блогерів потрібно буде записати цікавий 3-хвилиннй відео-ролик (10 квитків)

Трішки пізніше буде блогерська програма для авторитетних блогерів, де можна буде написати розгорнутий пост на блог (15 квитків)

Вже почалась реєстрація волонтерів. Також безкоштовно зможуть попасти власники клубних карток Lviv Startup Club. Діє програма підтримки стартапів – для власників участь теж буде безкоштовною.

Зразу попереджую, що з 1 лютого всі акції будуть тільки з додатковими бонусами. Любителям халяви потрібно бути активним в наступні 15 днів.

Всі анонси будуть з’являтись на офіційному сайті і твіттері (@uasmcamp). І я буду ретвітати ще від себе (@rchayka)

Цей форум роблю в партнерстві з Андрієм Корейбою (@Andriy_Korejba). Також, все ще шукаю ведучих деяких потоків. На інших будуть шановані і авторитетні в social media люди.

Співорганізатор – Lviv Startup Club – це некомерційна ініціатива, до котрої може долучитись кожен.

Інший співортанізатор – adPrime – все ще шукає надійного партнера-виробничника.

  • Loading tweets...