Підсумки Lviv Startup Club 11 Інтернет-проекти в Карпатах.

Ось і відбувся довгоочікуваний івент в Карпатах. Мені сподобалось все – і дорога, протягом якої, я розповів про геолокаційні сервіси. І спілкування за обідом, вдалось цікаво поговорити про джерела трафіку. І шашлики біля річки. Порадували цікаві питання про інвестиції, взаємовідносини з інвесторами. Розповів декілька цікавих історій із своєї практики. По дорозі назад послухали хлопців з www.huti.ru Дуже цікавий сервіс і позиціонування. Проект займається проблемою маршрутизації наших питань людям, котрі можуть на них відповісти. Спочатку подумав, що сервіс, котрий нічого не дає експертам, котрі відповідають на питання приречений на неточні відповіді. Проте хлопці мене переконали, що дуже багато людей люблять відповідати на питання, таким чином систематизуючи свої знання і в них більша проблема в користувачах, котрі будуть задавати питання. Все ще неясно, що з монетизацією сервіса. Інтуїтивно відчуваю, що найбільш очевидний варіант – аналог AdWords не дасть прориву. Говорили про оплату за ексклюзивну переадресацію певних категорій питань консалтерам. Напевне найкраща стратегія в такому випадку – розвивати сервіс і дивитись, кому він приносить найбільше value на великих числах.

Найбільше сподобалось весела атмосфера поїздки під час якої просто і легко було обмінюватись досвідом по SEO, новим фішкам інтернету, ідеями інтернет-проектів і досвідом залучення інвестицій.

Є ідея надалі, якщо буде збиратись достатня кількість бажаючих, проводити майстер-класи чи зустрічі в подібному форматі, хто за? Можна буде вибрати ще більш класне і мальвниче місце, а також зробити невеличку екскурсію по найкрасивішим місцям Карпат.

Наступний Lviv Startup Club відбудеться 28 серпня в рамках Ukrainian Investor Days і буде присвячений Інвестиціям.

  • Loading tweets...