Збір організаційного комітету Lviv Mobile Development Day 2012

Друзі, як ви вже напевне знаєте, я проводжу 22 вересня третій Lviv Mobile Development Day. Мені хочеться продовжити традицію і зробити цьогорічну подію дійсно важливою для IT-спільноти Львова та й України загалом. Я розумію, що самостійно мені буде тяжко підібрати найактуальніші теми, познайомитись особисто і запросити найкрутіших спікерів-практиків, вести всі два або три потоки одночасно. Це можливо – я вже це робив, але тяжко :)

Тому запрошую всіх небайдужих і активних людей до орг. комітету події.

Власне мені потрібна команда однодумців з якою ми могли б зустрічатись раз на тиждень або раз на два тижні і обговорювати концептуальні та поточні організаційні питання.

Далі мої фантазії сприводу запитань, котрі можуть бути. Якщо будуть реальні – відповім в коментарях.

Q: Що ти очікуєш від інших учасників орг. комітету. Чи потрібно буде мазати канапки маслом або що?
А: У нас є прекрасні учасники команди, котрі відповідають за адміністративний напрямок. Потрібні саме люди, котрі розбираються в мобільних технологіях або розуміються на їх використанні в бізнесі.

Q: Які основні обо’язки члена орг. комітету?
А: Бути присутнім на організаторських летучках, внести свій інтелектуальний вклад в організацію конференції.

Q: Який сенс бути членом орг. комітету на платному міроприємстві – це оплачується?
А: Ні, швидких грошей це не принесе. Можу гарантувати тільки повагу від спільноти і звичайно відомість серед спільноти мобільних розробників. Як показує практика і приклад Павла Башмакова в Mobile і людей в інших галузях це приносить свої переваги. А якщо говорити більш концептуально – поняття карми ще ніхто не відміняв :)

Q: Ви робити правильну справу, але я нічого не розумію в мобільних технологіях, як я можу допомогти?
A: Для вас у нас є наша програма для волонтерів. Ви зможете допомогти і половину часу потратити на участь в конференції як слухач. Слідкуйте за сайтом – скоро опублікуємо пропозицію для волонтерів.

Q: Я хочу допомогти, як попасти в орг. комітет?
A: Надіслати листа з пропозицією на rchayka at gmail Якщо ми не знайомі – розповісти про себе і чому хочете допомогти.

  • Loading tweets...