Мої проекти

1. StartupLine – блог про високотехнологічний та венчурний бізнес і технології. Спочатку був запущений в 2009 році як соціальна мережа для стартапів та інвесторів. В середині 2011 реінкарнувався як новинний ресурс та каталог стартапів. На зараз в базі стартапів близько 2 сотень проектів, з певною періодичністю виходять статті про новини венчурного бізнесу в Україні та світі. StartupLine був співорганізатором двох конкурсів стартапів 3i Startup Award.

2. Lviv Startup Club – незалежна громадська організація і спільнота стартап-підприємців Львова. Була заснована 15 серпня 2009 року. За 4 роки діяльності через клуб пройшло близько 100 стартапів та більше 1200 учасників. Щомісячні зустрічі сприяли появі та формуванні команд багатьох стартапів. Декілька проектів знайшли інвестиції. Була сформована стійка стартап-спільнота на західній Україні.

3. GameDev Conference. Конференція для розробників мобільних, казуальних, броузерних, флеш та відео-ігор. Вперше була проведена в січні 2012 року і зібрала близько 100 учасників – розробників ігор, game дизайнерів, програмістів, дизайнерів, фрілансерів з суміжних галузей, представників галузевих видань. В 2013 році конференція зібрала близько 150 учасників і вийшла на міжнародний рівень.
Проводить щорічно в останню суботу січня.

4. Lviv Social Media Camp Конференція для фахівців в Social Media Marketing, підприємців, що хочуть просунути свій бренд в соціальних мережах та блогерів.
Вперше в 2011 році конференція зібрала близько 400 учасників – блогерів, підприємців, професіоналів з social media marketing, учасників інтернет-ринку, журналістів.
Вдруге, в 2012 році ми приймали близько 300 учасників, конференція здобула більш «бізнес» забарвлення, змінився склад учасників на користь представників бізнесу та гравців ринку.
Втретє конференція зібрала у Львові 300 гравців ринку, підприємців, представників малого та середнього бізнесу. На зараз конференція є одною з двох українських конференцій присвяченою просуванню в соціальних мережах. І єдиною спрямованою на представників малого та середнього бізнесу.
Проходить щорічно в останню суботу лютого.

5. Lviv Outsourcing Forum

Цикл щорічних конференцій з більш ніж 3-річною історією. На зараз головна подія аутсорсиногового ринку України та єдина коференція в Україні для власників аутсорсингових компаній. За попередні роки було проведено 4 конференції, котрі зібрали найбільш активну частину індустрії аутсорсиннгу в Україні, слугували майданчиком для обміну досвідом та обговорення найбільш болючих проблем. Як результат участі в попередніх конференціях учасники відзначають збільшення кількості працівників в своїх компаніях, угоди щодо M&A, вдосконалення власної організаційної структури та створення або вдосконалення стратегії розвитку компанії.

В 2013 році подія зібрала близько 150 учасників з України та Європи.
Проводиться щорічно в останню суботу березня.

6. Lviv eCommerce Forum
Конференція для власників інтернет-магазинів та залучених в індустрію електронної торгівлі.
Уперше в 2011 році конференція зібрала близько 300 учасників – власників інтернет-магазинів, представників агентств інтернет-реклами, веб-розробників, інтернет-маркетологів, підприємців, представників малого та середнього бізнесу. Вдруге, в 2012 році на події було присутні близько 250 учасників. Подія відрізнялась від попередньої більшим представництвом бізнесу та професіональнішими питаннями, що обговорювались. В 2013 році конференція зібрала близько 250 інтернет-магазинів та гравців ринку. Одна з трьох конференцій в Україні для власників інтернет-магазинів.
Проводиться наприкінці травня.

7. Lviv Mobile Development Day
Конфренція для мобільних розробників, власників мобільних додатків та візіонерів IT-бізнесу.
Вперше пройшла в вересні 2010 року, як окремий Lviv Startup Club. З того часу конференція зростала як в форматі та і в кількості учасників. Восени 2012 року в події взяло участь близько 200 учасників та експертів. Конференція також слугує майданчиком для показу ноивинок в Hardware – презентації нових девайсів та гаджетів.

8. Lviv iCamp
Головна подія інтернет-ринку Західної України. Конференція присвячена інтернет-маркетингу, електронному бізнесу, новому суспільству та інтернет-технологіям. Уперше в 2010 році конференція зібрала близько 250 учасників – ентузіастів інтернет-ринку. Вдруге конференція проводилась в жовтні 2011 року і зібрала близько 600 учасників – маркетологів, підприємців, представників інтернет-магазинів та рекламних агенств, IT-спеціалістів, власників стартапів, директорів IT-компаній, блогерів. В 2012 році в події взяло участь близько 300 учасників, ми переорієнтували конференцію на представників середнього бізнесу. В 2013 році повернулись до формату “Широкий форум про інтернет для всіх”.

9. adPrime – агенство інтернет-реклами. Зараз працює в режимі “Stand-By” та обслуговує лише старих перевірених або нових дуже цікавих і приємних клієнтів. Переважно в режимі консалтингу, брокериджу підрядників та аудиту.

  • Loading tweets...